Laminát Premium

Laminátové krytiny | Laminát pro vyšší kulturu bydlení

Laminátové krytiny značky MEISTER jsou synonymem pro autentický vzhled, vysokou odolnost a snadnou údržbu. To zaručují vysoké standardy kvality výroby a výběr stylových dekorů. Současný sortiment laminátových krytin MEISTER pokrývá napodobeniny široké škály dřevin od dubů, až po exotická dřeva jako Wenge, i speciální povrchy pro formát dlažby, imitující mramor, břidlici, pískovec, či textilní povrch.

Kolekce premiových laminátových krytin MEISTER, jsou navíc mimořádně odolné proti poškrábání, mají antistatický a antibakteriální povrch a jsou vhodné pro použití do vlhkých prostor*. Téměř všechny kolekce je navíc možno objednat i s integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou SILENCE, zajišťující mimořádný útlum kročejového hluku a velmi nízký tepelný odpor. Krytiny vybavené integrovanou protihlukovou podložkou SILENCE jsou tak vysoce vhodné pro prostory vybavené teplovodními topnými podlahovými systémy.

Pozn. 
* tzv. "vlhké prostory", jsou veškeré prostory se zvýšenou, avšak ne permanentně zvýšenou relativní vlhkostí vzduchu, a/nebo prostory s pravidelně se opakující zvýšenou relativní vlhkostí vzduchu, jako jsou např. koupelny. Použití v exteriérech a mokrých místnostech, jakou jsou sauny, sprchy, parní lázně a v místnostech vybavených odtokovými kanály, je vyloučeno. 

Bezpodmínečně nutné je louže, či ostřikovou vodu nenechat na povrchu uschnout, ale ihned setřít do sucha (nejpozději do 30 minut).