Dřevo Premium

MeisterParkett.longlife – prkna, která znamenají život

Dřevěné krytiny MeisterParkett označujeme Longlife, protože víme: Vydrží déle krásné! Důvodem je vyspělá technika, která v nich vězí. Proto také na tyto krytiny poskytujeme záruku Longlide, tedy 35 let! 

Stabilita

Dřevěné krytiny MeisterParkett.longlife jsou mimořádně odolné proti tlaku i průrazu. Je tomu tak díky použití vysoce stabilní nosné desky HDF, dodatečně stabilizující užitnou vrstvu z pravého dřeva. Podkladová vrstva z materiálu o vysoké měrné hmotnosti (cca. 890 kg/m3) několikanásobně zvyšuje odolnost svrchí vrstvy pro působení tlaku i průrazům.

Nízká hlučnost

Nízké hlučnosti dřevěných krytin MeisterParkett.longlife dosahujeme využitím jednoduchého principu:
větší hmotnost znamená nižší vibrace = nižší kročejový i prostorový hluk. Díky inteligentní struktuře s nosnými deskami  HDF je měrná hmotnost vyšší podlahového dílce o cca. 50 procent vyšší než u srovnatelného produktu na smrkovém jádře. Znamená to nižší vibrace, lepší plošné zatížení, méně hluku - více pohody. 

*Všechny kolekce krytin MeisterParkett.longlife jsou vhodné pro použití na podklady vybavené teplovodním podlahovým topením. Elektrické topné systémy je možné použít jen v případě, že jsou zabudovány do podkladové vrstvy, potěru, betonu a neleží tak na podkladové vrstvě ve formě fólie, nebo se jedná o samoregulující se topné systémy při dodržení maximální povrchové teploty 26°C.