Pečeti a ocenění

blueengel

Modrý anděl

Modrý anděl byl udělen všem podlahám z produkce společnosti MeisterWerke Schulte GmbH. Jako přímý výsledek našeho zodpovědného přístupu k výběru materiálů a moderním výrobním postupům, jsou veškeré podlahové krytiny MEISTER nositelem ekologického certifikátu Modrý Anděl – první a nejznámější ekologické značky označující k životnímu prostředí přátelské produkty a služby. To Vám dává jistotu, že jste se rohodli pro skutečně ekologicý produkt s minimálními emisemi.

institut

Institut pro výstavbu a životní prostředí

Společně se Svazem evropských výrobců laminátových podlah (EPLF), podporují deklaracemi ekologických výrobků (EPD) MeisterWerke Schulte GmbH odpovědnou výstavbu a udržitelný rozvoj. Číslo deklarace: EPD-MWS-2011111-D

germany

Made in Germany

Jsme pevně spjati s naší lokalitou, ve které vidíme více, než jen označení místa odkud pocházíme. „Made in Germany“ pro nás znamená požadavek té nejlepší kvality. Je to výzva, které se snažíme každodenně učinit zadost.

kork

Ocenění kvality korkových produktů

Značka kvality Německého Svazu zpracovatelů korku vám dává jistotu. Zaručuje kvalitu, použití nezávadných materiálů a soulad s evropskými normami kvality výrobků. Při nákupu dávejte pozor, aby výrobky byly označeny tímto znakem kvality.

tuv

Značka TÜV

TÜV – jedna z nejznámějších značek, zejména v Německu. Tato tři písmena jsou zárukou jistoty, spolehlivosti a neutrality. TOXPROOF certifikátem pro budovy např. TÜV dokumentuje, že se ve vzduchu budovy nanalézají žádné škodlivé látky a jiné zdravotní zatěže.

spolehliva_firma

Spolehlivá firma

Certifikát informačního portálu Živé firmy