EP 500. craft

Kolekce obkladových panelů MEISTER EP 500. craft je novinkou v oblasti autentických, individuálních obkladů stěn a stropu. Samozřejmě, že z ušlechtilého dřeva. Zemitého vzhledu, charakteristického pro ruční výrobu, je dosaženo dvěma, mimořádně výraznými a hlubokými strukturami "Industrial WoodL a "Vintage". Dílce dodávané v praktickém formátu 700 x 160 mm lze montovat jak vertikálně, tak horizontálně, což je vhodné nejen k vytvoření menších "Highlight" oblastí, struhujících pozornost, ale i ke komplexní realizaci obkladu stěn i stropu. 

Díky kompaktnímu formátu se s panely kolekce .craft nejen dobře pracuje, ale je díky tomu možné dosáhnout i větší barevné variability povrchu, což má zásadní vliv na změnu výrazu celého prostoru. 

Obkladové panely .craft jsou určeny pro montáž na laťový rošt, nebo kovové profily, prostřednictvím rychlomontážních spon (použitelné je k montáži na zeď). 

K dispozici je pět olejovaných dřevěných povrchů a jeden povrch surový, který je možné individuálně ošetřit tak, aby odpovídal Vašim představám. 

Samozřejmostí jsou i úzké dřevěné ukončovací lišty, které se postarají o dokonalé zakončení okolo stěn.