Tichý laminát

Tichý laminát je označení všech kolekcí vybavených patentovanou integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou MEISTER SILENCE PUR, das Original.

Naše společnost MEISTER vynalezla technologii »SILENCE« (Patent číslo: 19851656). Podlahy s integrovanou protihlukovou podložku »SILENCE« o tloušťce pouhé 2,5 mm sníží prostorový a kročejový hluk. Nepotřebujete tedy už protihlukové podložky, což umožní rychlejší pokládku podlahy. Tyto podlahy s integrovanou protihlukovou podložku můžete také použít na teplovodní podlahové topení, díky velmi nízkému tepelnému odporu, které vytváří.

Protihluková podložka SILENCE je integrovaná, tedy po celém povrchu spodní strany dílce podlahy nanesená, minerální směs PUR „Das Original“.

K nanesení PUR směsi dochází již v průběhu výrobního procesu, díky čemuž je samozřejmostí dokonalé slícování podložky s lamelou. Tento těžký a přitom elastický materiál zaručuje protihlukovou obranu i optimální plošné položení. Díky tomu pak vyniká výrazná redukce kročejového a prostorového hluku. Tato patentová technologie je základem všech současných integrovaných protihlukových řešení společnosti MeisterWerke Schulte GmbH.

Těžká elastická podložka SILENCE je vyrobena z hodnotné minerální směsi PUR, která výrazně snižuje hluk, a je současně vyrovnává nerovnosti podkladu. Tak se pevně a celoplošně spojí podlaha s podkladem, což opět významně přispívá k zamezení výraznějších zvuků. Na snížení hlučnosti podlah efektivně působí i extrémní tvarová stabilita našich laminátových dílců. Čím je totiž lamela tlustší a těžší, tím tlumeněji a tišeji se po ní chodí. Tiché laminátové podlahy MEISTER s integrovanou protihlukovou podložkou SILENCE tak zabezpečí ve vaší domácnosti klidnou a pohodovou atmosféru.